Klubist

LC Tallinn Reval klubi

LC Tallinn Reval klubi lõi 2003. aastal punt naisi, keda ühendas ettevõtlikkus ja soov lisaks oma peredele, olla toeks ka teistele abivajajatele: peredele, lastele, puuetega inimestele, noortele ja vanadele. Klubi on registreeritud mittetulundusühinguna. Kõik klubi liikmed on vabatahtlikud ega ole üheski projektis ega MTÜ ametis tasustatud. Klubi naistel on pidevalt käsil mõni põnev ja südant soojendav heategevuslik projekt ning läbi aastate on aidatud paljusid abivajajaid.

Meie projekte on võimalik toetada nii sihtotstarbelise sponsorabina kui  ka rahalise toetusega mingile kindlale projektile. Oskuseid ja tahet ühendades suudame rohkem ja koos suudame me kohe väga palju!

Kui Sul on tekkinud huvi meie  LC Tallinn Reval klubi heategevusprojektide kohta või muude tegemiste vastu, võta meiega ühendust ja kohtume klubiõhtul!

Lionsklubi liikmeks saamiseks tuleb teha sooviavaldus konkreetsesse klubisse. Lisaks on vaja 1-2 juba tegutseva Lionsi soovitust. Lionsliikumise kohta Eestis  vaata lisa www.lions.ee.

 

Klubiõhtud

Lionsklubi hooajal, septembrist juunini, saame oma klubi lõvitaridega korra kuus restoranis kokku, et õhtusöögi kõrvale arutada päevakorras olevaid projekte ja nendega seonduvaid vajaminevaid tegevusi. Meie klubile on tavaks saanud lisaks klubiõhtule ka teised  koostegemised. Tihti on need liidetud klubiõhtuga, kus enne arutatakse kiired päevakorra asjad ära ning seejärel on kavas kas mõni põnev huvitegevus. Oleme käinud näiteks kokandusklubis, veinikeldris, savikojas, maaligaleriis, kohtumas teise klubi või mõne huvitava külalispersooniga.

Lisaks regulaarsele Klubiõhtule korraldavad lionsklubid üle Eesti erinevaid ettevõtmisi, heategevusüritusi, võistlusi jne,  kuhu on oodatud ka teised Lionsid. Bowling, mälumänguturniir, võrkpalliturniir, ühised teatrikülastused Pärnus, Viljandis, Rakveres jne, dineed, kontserdid, klubide charterpeod ja suuremad klubide juubelipidustused. Kaks suuremat iga-aastast sündmust on kevadine Lions ball, ning juuli keskel Lions perepäevad, nii 500-700 osalejaga. Lionsitega on lahe!

LC Tallinn Reval klubi

Heategevuslikud huviõhtud

Huvitavatel inimestel ei hakka kunagi igav, on keegi öelnud. Nii ka meie lõvitaridel. Uudishimust ja enesearengu soovist said alguse meie huvitavad ja harivad klubiõhtud erinevate külalistega, kuhu sõbrannadki kaasa soovisid. Nii kasvasid klubiõhtutest välja heategevusõhtud täissaalidele, millest kogutud osalustasu läheb kindlale heategevusprojektile. Huviõhtutel astuvad üles erinevad lektorid, kes kõik on seda teinud heast soovist ja tahtest anda oma panus meie projektidesse.

Tänu neile lektoritele ja heategevusõhtutele on nii mõnigi laps saanud endale unistuste mänguasja või vajaliku eseme jõuluks, lähedasteta hooldekodu elanikud sünnipäevaks lilleõie ja päris sünnipäevalauas istuda. Või vanaema, kes sai oma orvuks jäänud lapselaste pesu pesemiseks pesumasina ja ei pea enam ennast ja lapsi kausis pesema. Need on väikesed teod, mis teevad südamesse suure tunde. Kui Sinagi soovid heategevusõhtutel osaleda või muul moel oma panuse anda, võta meiega ühendust.