Tahenva Asenduskodu lapsed

2018. aasta suve lõpul palus Lions organisatsioonilt abi SA Taheva Asenduskodu 20 asenduskodu lapsele sisustuse hankimiseks. Puudus oli pea kõigest. Meie klubi asub küll Tahevast üle 250 km kaugusel, kuid see lugu puudutas meid ja otsustasime teha, mis suudame. Heade sõprade ja tublide sponsorite abiga saime peagi vajamineva nimekirjale linnukesed ette.

Koostöö Taheva Asenduskoduga sujus libedalt ja peagi said kogutud asjad Taheva poole teele. Lisaks korraldasime lastele ka vahvad jõulud koos jõuluvana ja kingitustega. Head teha on hea.

Kuigi selleks korraks said laste põhivajadused kaetud, akendele ette aknakatted, köögitehnika ja -vahendid toidu tegemiseks, voodid, voodikatted, toolid jm kohale viidud, vajavad Taheva lapsed abi ka tulevikus ja jäävad edaspidigi LC Tallinn Reval klubi hoole alla.

 

Kui soovid panustada Taheva Asenduskodu laste heaolusse, hakka sponsoriks või tee ülekanne MTÜ LC Tallinn Reval Klubi arveldusarvele EE552200221023954860. Selgitusse lisa märksõna “Taheva Asenduskodu lapsed”.