Lastekeskus Tähetorn

Lastekeskus Tähetorn tegutseb igapäevaselt Tallinna vähemkindlustatud laste päevakeskusena, pakkudes eelkõige laste arenguks vajalikku tuge – turvalist ajaveetmise keskkonda, toidu- ja riideabi ning vast kõige olulisemat – õpiabi. Lastekeskuses töötavad toredad õpetajad, aidates õpilasi kodustes koolitöödes ja üldeluliste tarkustega, ühtlasi tagades lapses usaldus keskkonna suhtes. Laste suureks rõõmuks ei ole vähem tähtis meelelahutuse pakkumine, olgu see siis traditsioonilised jõulupidu või suvelaager, aga ka kinoskäigud ja ühised pitsa õhtusöögid.

Meie klubi hoiab Lastekeskust igapäevaselt meeles, pannes õlg alla kus vajadus ning võimalus ühtivad. Lastekeskuse perede vajadused on laialdased, vajades olmeabi igasse päeva aga ka muud kodudesse kuuluvat. Sel aastal said meie klubi toel kaheksa peret lastele voodid ja madratsid.

Kui soovid oma panuse laste arengu ja turvalise keskkonna huvides anda, siis hästi oodatud on ühe-inimese voodid koos madratsitega, voodipesud, arvutid koolitööde tegemiseks, korralikud sise- ja õueriided. Võta meiega ühendust, oskame kaasa mõelda ning saame koos rohkem rõõmu tuua särasilmadesse.